Предмет: Українська література, автор: Аноним

написать есе на тему украинська писня душа народу​

Ответы

Автор ответа: sofiakorincyk
1

Ответ:

Народна пісня це скарб, який ми успадкували від своїх предків і передамо нащадкам. Ця пісенна спадщина дуже багата та різноманітна. Є пісні історичні, в яких йдеться про видатні події у історії нашої держави та видатні історічні постаті. Є пісні побутові, наприклад, колискові. Є дитячі пісеньки, якими бавили немовлят. Є обрядові пісні, що супроводжували майже усі події у житті українця.

Весільні пісні співалися під час весілльної церемонії. Піснями-плачами, або голосінням, проводжали людину в останню путь. Велика частина обрядових пісень сягає корінням у сиву, ще язичницьку, давнину. Наприклад, веснянки, що співали навесні по селах, жниварські пісні, що співали під час жнив. Навіть щедрівки та колядки як жанр дуже старі - подібні пісні, що, по повір'ям, приносять добрим людям здоров'я, добробут та всілякі гаразди, співали ще до прийняття християнства.

В українських народних піснях оспівуються любов та вірність, міцність родини, прославляються позитивні риси українців та засуджуються або осміюються негативні. Тому народні пісні, навіть створені століття тому, до цих пір є актуальними. Іх співали наші предки, їх співаємо зараз ми, їх будуть співати у далекому майбутньому наші нащадки.

Загалом, по народних піснях можна вивчати історію України: бо є пісні і про Богдана Хмельницького, і про Байду, князя Вишневецького, і про хоробрих козаків, що захищали рідну землю від ворогів. Українські народні пісні дуже мелодійні, до них мимоволі всі прислухаються.

Всі свої почуття радість, смуток, жаль, тугу - народ відображав у піснях. Тому пісня и насправді є душею народу.

Похожие вопросы
Предмет: Физкультура и спорт, автор: ShakhidaShisyr
Предмет: Русский язык, автор: IlyaStrelok86
5 ЭТАП

ПРОЧИТАЙ ЛЕГЕНДУ О БАЙТЕРЕКЕ . Наши предки-язычники смотрели на все деревья с почтением, веря, что каждое является наместником Бога. Мифическое дерево-великан, дерево жизни, гласят легенды, было и в Степи. Его именовали — Байтерек. По представлениям древних кочевников на стыке Миров протекает Мировая река. На ее берегу возвышается Дерево жизни — Байтерек, корнями удерживающее землю, а кроной поддерживающее небо. Корни его находились в подземном мире, ствол - в земном, а крона- в небесном. В ветвях дерева, на самой его вершине, жила сказочная птица Самрук. Каждый год в кроне дерева священная птица Самрук откладывала золотое яйцо — Солнце, которое проглатывал дракон Айдахар, живущий у подножия дерева жизни. Это означало смену лета и зимы, дня и ночи, вечную борьбу Добра и Зла.



ДОКАЖИ ,ЧТО ЭТО ЛЕГЕНДА





































































ПИСЬМЕННО ,КРАТКО​