Предмет: Физика, автор: cet260956

Мотоцикліст за перші 0,5 год проїхав шлях 15 км, а за наступні 0,5 год - 20 км. Визначте середню швидкість руху мотоцикліста. Відповідь виразіть в км/год

Ответы

Автор ответа: swez0xw
1

Ответ:

Середня швидкість руху розраховується як відношення пройденого відстані до часу, який на це витрачено. У вашому випадку:

Перші 0,5 год проїхав 15 км.

Наступні 0,5 год проїхав 20 км.

Загальний пройдений шлях - 15 км + 20 км = 35 км.

Загальний час - 0,5 год + 0,5 год = 1 год.

Тепер можна розрахувати середню швидкість:

Середня швидкість = Пройдений шлях / Час = 35 км / 1 год = 35 км/год.

Отже, середня швидкість мотоцикліста становить 35 км/год.

МОЖНО ПЖ ОТМЕТКУ "ЛУЧШИЙ ОТВЕТ"

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: amirka3147jxjdjd