Предмет: Физика,
автор: angelina6594
По шосе їде автобус зі швидкістю 54 кілометри за годину назустріч автобусу рухається автомобіль зі швидкістю 72 кілометри за годину через який час вони зустрінуться якщо відстань між ними була 35 кілометру
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Для знаходження часу, через який автобус і автомобіль зустрінуться, можна використати формулу відстані, швидкості і часу:
Відстань = Швидкість * Час
Для автобусу:
35 км = 54 км/год * Час (автобусу)
Для автомобіля:
35 км = 72 км/год * Час (автомобіля)
Тепер розв'яжемо обидві рівняння для Часу (Час (автобусу) і Час (автомобіля)):
Час (автобусу) = 35 км / 54 км/год
Час (автомобіля) = 35 км / 72 км/год
Обчисліть обидва часи:
Час (автобусу) = 0.648 години (округлімо до двох знаків після коми)
Час (автомобіля) = 0.486 години (округлімо до двох знаків після коми)
Отже, автобус і автомобіль зустрінуться приблизно через 0.648 години або 38.88 хвилин (округлено до 2 десяткових знаків).
angelina6594:
А це скільки в сикунди
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: mastreriron
Предмет: История,
автор: zyza1234555
Предмет: Математика,
автор: mastreriron
Предмет: Математика,
автор: justdr3zz
Предмет: Химия,
автор: karpachemik4