Предмет: Физика,
автор: wxxraenxxw
У каструлю, де знаходиться вода об'ємом 2 л при температурі 25 0С, долили 3 л окропу ( 100 0С). Яка температура води встановилася? Густина води 1000 кг/м3
СРОЧНО ДАЮ 40БАЛЛОВ!!!!!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
Объяснение:
Маса води при t=25°C:
m=pV
p=1000кг/м³
V=2л=0,002м³
m1=1000*0,002=2кг
Маса води при t=100°C:
m2=1000*0,003=3кг
Температура яка встановилася:
t1=25°C
t2=100°C
m1(t-t1)=m2(t2-t)=>
t=(m2t2+m1t1)/(m1+m2)=
=(3*100+2*25)/(2+3)=
=70°C
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: Sherry55
Предмет: Английский язык,
автор: tpavlenko358
Предмет: Химия,
автор: opatroza
Предмет: Математика,
автор: Angelmiabff200028
Предмет: Химия,
автор: mrkrep1