Предмет: Математика, автор: illiapro7890

Как ЗАКРУГЛИТИ ЧИСЛО 248 ДО СОТЕНЬ І ДЕСЯТКІВ

Ответы

Автор ответа: iramazurk
0

Пошаговое объяснение:

248

2 — разряд сотен

4 — разряд десятков

8 — разряд единиц

Чтобы округлить число до сотен, ориентируемся на разряд десятков. Если в разряде десятков стоят цифры от 0 до 4, то разряд сотен остаётся прежним, а разряд десятков и единиц заменяется нулями.

248 ≈ 200

Чтобы округлить число до десятков, ориентируемся на разряд единиц. Если в разряде единиц стоят цифры от 5 до 9, то разряд десятков увеличиваем на одну единицу, а разряд единиц заменяем нулём.

248 ≈ 250


alice12324: Написать эссе.
Тема: "Каким должен быть современный политический лидер?"
Объем на 1.5 страницу.
Можно как на русском та...
https://znanija.com/task/53778277?utm_source=android&utm_medium=share&utm_campaign=question
alice12324: посмотри этот вопрос
Автор ответа: sprikeyt
0

Чтобы округлить число до сотен, нужно смотреть на десятки в числе. Если десятки 5 или больше, то число округляется вверх до следующего сотенного числа, если меньше 5 - вниз до ближайшего сотенного числа. В данном случае, число 248 округляется до 300.

Чтобы округлить число до десятков, нужно смотреть на единицы в числе. Если единицы 5 или больше, то число округляется вверх до следующего десятичного числа, если меньше 5 - вниз до ближайшего десятичного числа. В данном случае, число 248 округляется до 250.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Visataliya
ПОМОГИТЕ пожалуйста скласти переказ на тему Пам'ятник "Богдана Хмельницького " ось текст

Пам'ятник Богдану Хмельницькому

Визначною пам'яткою історії та культури є пам'ятник Богдану Хмель­ницькому в Києві. Це, по суті, єдине, що матеріально увічнює пам'ять про гетьмана. Могили його немає. Через сім років по смерті Хмельницького шляхетське військо захопило на якийсь час Суботів. Тоді й було навмисно викинуто з домовини кістки ненависного ворогам полководця. Безсилі пе­ремогти живого, вороги позбиткувалися з мертвого.

Ідею спорудження пам'ятника Богдану Хмельницькому вперше вису­нув у тридцяті роки минулого сторіччя видатний історик, перший ректор Київського університету Михайло Максимович.

Місце для встановлення пам'ятника вибране не випадково. Саме тут, на майдані проти Софійського собору, після перемоги під Пилявою та Збо­ровом зустрічали свого славного гетьмана кияни.

Роботу над пам'ятником було доручено славетному скульпторові Михайлу Микешину. Митець задумав багатофігурну композицію. Проте здійс­нити свій задум йому не вдалося через брак коштів.

Пам'ятник має чималі розміри. Висота бронзової кінної статуї - біль­ше 10 метрів. Її встановлено на високому гранітному п'єдесталі, що імітує дикий неотесаний камінь. Постамент спроектовано київським архітектором В.Ніколаєвим.

Гарцює неспокійний кінь. Міцною й вправною рукою стримує його полководець. Впевнено тримається він у сідлі, силою налита його могутня постать. Лівою рукою придержує гетьман кінський повід, правиця стискає булаву - символ гетьманської влади.

Докладно й ретельно зобразив скульптор одяг Хмельницького: козаць­кий жупан, свиту, шаровари. Поблискує бронзою на боці шабля.

Та погляд приковує лице гетьмана - настільки виразним зробив його скульптор. Глибокі зморшки перерізали високе чоло. Ще суворішим немолоде обличчя гетьмана роблять довгі козацькі вуса. Тяжка задума на чолі, втома й неспокій у гордих очах. Незмірно тяжкою є відповідальність за людські життя, за волю народу.

Ще здалеку пам'ятник вимальовується чітким силуетом на тлі неба. Чудово гармонує кінна статуя з обрисами Софійського собору, що ви­сочіє неподалік.