Предмет: Химия, автор: Аноним

Доброго дня! Допоможіть мені будь ласочка з хімією, дуже прошу написати задачі з дано та розв'язанням. Буду дуже вдячна за допомогу!!!​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: oniskivulia22
0

Дано:

1. У першій задачі: з 150 молекул електроліту розпалося 90 молекул.

2. У другій задачі: ступінь дисоціації електроліту (α) становить 78% або 0,78.

Розв'язання:

1. Перша задача: Ступінь дисоціації (α) визначається як відношення кількості розпалених молекул до загальної кількості молекул. У цьому випадку, α = 90/150 = 0,6.

2. Друга задача: Кількість розпалених молекул HCl розраховується як α помножити на загальну кількість молекул HCl. У цьому випадку, кількість розпалених молекул HCl = 0,78 * 100 = 78 молекул.

Отже, в розчині хлоридної кислоти міститься 78 молекул HCl.

Похожие вопросы