Предмет: Химия, автор: bobko332

HELP!!!!!!!!!!!
Який об’єм водню виділиться, якщо 10 г кальцію обробити водою, якщо
вихід реакції становить 90% ?

Ответы

Автор ответа: romchek23
3

Ответ:

5,04

Объяснение:

Ca + 2 H2O = Ca(OH)2 + H2

n(Ca) / n(Ca(OH)2) = 1 / 1 (из коэффициентов)

n(H2) = n(Ca) = 10 / Mr(Ca) = 10 / 40 = 0.25 моль

v(H2) = 0.25 * 22.4 * 90% = 5.6 * 0.9 = 5,04 л

Похожие вопросы