Предмет: Физика,
автор: nasstxz
Під час гальмування авто рухалось з прискоренням 10м/с. Чому дорівнює гальмівний шлях автомобіля, якщо він їде зі швидкістю 150 м/с?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
Пояснення:
Дано:
a=10 m/c^2
v1=150 m/c
v2=0(бо коли авто зупиниться, його швидкість буде 0)
s-?
Cohendd:
С учётом знаков проекций s=(v²-vo²)/(-2a). Иначе куда делся минус?
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: vlada6781
Предмет: Математика,
автор: PeepInMyheart
Предмет: Химия,
автор: kalasnikolga1
Предмет: Английский язык,
автор: egorinadara969
Предмет: Геометрия,
автор: jerninastr