Предмет: Физика,
автор: karolina201044
Для того, щоб помити посуд в миску налили 2 кг води, яка має температуру 75 °С.
Скільки води при температурі 25 °С потрібно долити, щоб охолодити воду в мисці до
температури 40 °С?
Ответы
Автор ответа:
5
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m1=2кг
t1=75°C
t2=25°C
t=40°C
m2-?
m1(t-t1)=m2(t2-t)=>
m2=(m1(t-t1))/(t2-t)=
=(2(40-75))/(25-40)=4,7кг
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: sanzjai
Предмет: География,
автор: vasilborsik09
Предмет: Право,
автор: gulkaiyrmukashkyzy53
Предмет: Русский язык,
автор: ereminanasta101
Предмет: Математика,
автор: Аноним