Предмет: Українська мова, автор: kirillkostenko1109

ПОЖАЛУЙСТА!
Зробіть синтаксичний розбір речення ( підкреслити усі члени речення, надписати частини мови, охарактеризувати речення, побудувати схему).
Віки летять, а в неозорім морі єдине сонце для землі горить, і всі колись з’єднаємось в просторі: людина, звір, і квітка, і блакить.

Ответы

Автор ответа: levinlevalav13
1

Відповідь:

Пояснення:

Віки летять, а в неозорім морі єдине сонце для землі горить, і всі колись з’єднаємось в просторі: людина, звір, і квітка, і блакить.Схема речення:

[Віки летять] (підмет) [,] [а] (сполучник) [в неозорім морі єдине сонце для землі горить] (дієприкметниковий обставина) [,] [і] (союз) [всі колись з’єднаємось в просторі] (підмет) [:] (двокрапка) [людина, звір, і квітка, і блакить] (підмет).Основа речення: Віки летять, а горить, і з'єднаємось.Частини мови:"Віки" - іменник (родовий відмінок, однини)."летять" - дієслово (недоконаний вид, множина, теперішній час)."а" - сполучник."в" - прийменник."неозорім" - прикметник (дієприкметниковий обставина)."морі" - іменник (давальний відмінок, однини)."єдине" - займенник (неозначена форма числівника)."сонце" - іменник (називний відмінок, однини)."для" - прийменник."землі" - іменник (давальний відмінок, однини)."горить" - дієслово (недоконаний вид, однина, теперішній час)."і" - союз."всі" - займенник (називний відмінок, множина)."колись" - прислівник (дієприкметниковий обставина)."з’єднаємось" - дієслово (майбутній час, множина)."в" - прийменник."просторі" - іменник (давальний відмінок, однини)."людина" - іменник (називний відмінок, однини)."звір" - іменник (називний відмінок, однини)."квітка" - іменник (називний відмінок, однини)."блакить" - іменник (називний відмінок, однини).Речення складається з двох частин, які пов'язані сполучником "а". Перша частина виражає факт "Віки летять" і містить дві підметно-головні частини ("Віки" і "летять"). Друга частина виражає ідею спільного об'єднання всіх існуючих ("всі колись з’єднаємось в просторі: людина, звір, і квітка, і блакить") і також містить підметно-головні частини.

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: standoffskilligrok
Предмет: Українська мова, автор: garikgarik629
СРОЧНО
Прочитайте текст. Визначте його тему й мікротеми. Зіставте прочитане із зображеними на фото муралами и визначте, хто є автором цих настінних малюнків.
МУРАЛИ КИЄВА
За останні кілька років талано виті художники з України. Іспанії, Аргентини, Австралії, Португалії прикрасили вулиці Києва десятками яскравих та масштабних малюв ків - муралів. Більшість із настінних малюнків столиці не лише тішать око своїми барвами та майстерністю виконання, але й привертають увагу до нагаль- них проблем сьогодення. Житловий будинок у м. Києві Богиня зі слов'янської міфології з'явилася на стіні будинку біля майдану Незалежності, де 2014 року почалася Революція Гідності. Мурал під назвою «Берегиня» створив художник з Коста-Рики. Мурал першого українського учасника фестивалю Mural Social Club Сергія Радкевича має назву «Фрагменти надії». За словами самого автора, робота стала маніфестом проти насильства та жорстокості. Руки, які зображені на фресці, розламують меч. Диптих, який передає стосунки між чоловіком та жінкою дружні, любовні, просто людські, створив колишній шахтар, а нині відомий * Мурал - різновид монументального й декоративного малярства, що викону сться безпосередньо на стіні.український стріт-артист Олександр Корбан. На іншому муралі цього ж мит- ця зображено хлопчика, який запускає паперові літачки. Автор пояснив, що тему картини навіяно ностальгією за власним дитинством без сучасних елект- ронних гаджетів. Справжнім рекордом с велетенський стінопис на фасаді багатоповерхівки на бульварі Лесі Українки. Він претендує на звання найвищого муралу Європи (43 метри). Чарівну українку, яка при- тискає до себе вишиванку, зобразив австралієць Гвідо ван Хелтен. Ще трохи і Київ стане Меккою для вуличних художників, а отже і для поціновувачів їхньої творчості (О. Квітневий).
ІІ. Знайдіть у тексті складнопідрядні речення з означальними підрядними частинами. Визначте головні й підрядні частини. Назвіть засоби зв'язку. ІІІ. Поясніть лексичне значення виділеного в тексті сполучення слів.
зробіть будь ласка 2 і 3 завдання​
Предмет: Физика, автор: akzunisabdihalikova