Предмет: Физика,
автор: gotarunk
Парашутист з висоти 2,4 км спускався 10 хвилин. Визначити швидкість руху парашутиста в м/с.
555ai555:
2400/600 = 4 м/с
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
2400/600 = 4м/с
Объяснение:
2.4 км = 2400м
10 хв = 600с
2.4 км/10 хв = 2400/600 = 4м/с
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: anel8120548
Предмет: Немецкий язык,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: halynamileichyk22
Предмет: Математика,
автор: amir069am
Предмет: История,
автор: eskendirenlik