Предмет: Физика,
автор: timotiodessa
помогите плиз Задание: 2)Спортсмен біжить стадіоном. Перший круг він пробіг зі швидкістю 11 км/год, а другий – зі швидкістю 9
км/год. Обчисліть середню швидкість
бігуна протягом двох кругів.
IUV:
видалять невірні відповіді, звільниться місце, тоді я напишу своє розв'язання
тоді не потрібно чекати видалення невірних відповідей
Ответы
Автор ответа:
15
Відповідь:
9,9 км/год
Пояснення:
перший круг: спортсмен подолав відстань S з швидкістю v₁ за час S/v₁
другий круг: спортсмен подолав відстань S з швидкістю v₂ за час S/v₂
загальна відстань за два круги S+S = 2S
загальний час за два круги S/v₁+S/v₂
за визначенням середньої швидкості:
середня швидкість дорівнює загальна відстань ділена на загальний час
v_сер = 2S / (S/v₁+S/v₂) = 2/ (1/v₁+1/v₂) = 2/ (v₂/(v₁*v₂)+v₁/(v₁*v₂)) =
2/ ((v₂+v₁)/(v₁*v₂)) = 2v₁*v₂/(v₁+v₂) = 2*11*9/(11+9) км/год = 2*99/20 км/год = 9,9 км/год
ты ж считать не умеешь и свои ответы копируешь из нейросети
ты хочешь меня запутать в твоих утверждениях ?
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: kamilkrut777
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: tuleubekovarslan
Предмет: История,
автор: rahmanbekovadana
Предмет: Английский язык,
автор: kanatovaademai
Предмет: Алгебра,
автор: kskskskosozk