Дано t =10x,v=25 км /год
(Фізика сьомий клас)
Ответы
Ответ:
Объяснение:
Дано:
t = 10 xв,
v = 25 км /год
Найти: S - ?
10 хв = 10 * 60 = 600 с
25 км/год = 25 * 1000/3600 = 6,94 м/с
S = v * t = 6,94 * 600 = 4164 м
Ответ:
Дано: t = 10 минут v = 25 км /год Надо узнать: S - ? Розвязання - 10 хв = 10 * 60 = 600 с
25 км/год = 25 * 1000/3600 = 6,94 м/с
S = v * t = 6,94 * 600 = 4164 м Ответ: 4164 м, 6,94 м/с
Объяснение: