Предмет: Химия, автор: anamardanova7

1. Якій кількості речовини цинк окси число його молекул 42-1022
2. Обчисліть кiлькiсть речовини натрiй хлориду (NaCL) масою 5,85 г.
3. Скільки молекул у 126 г нітратної кислоти (HNO3) ?
4. Яка кількість речовини кисню об'ємом 5,6 л ?
5. Обчисліть відносну густину за повітрям азоту.
6*. Згорів пропан (С3Нs) об'ємом 7 л. Який об'єм кисню витратився
допоможіть будь ласка увійдіть​

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

1. Якій кількості речовини цинк окси число його молекул 42-1022

N=42*10²²=4,2*10²³моль⁻¹

n=4,2*10²³/6,02*10²³=0,7моль

2. Обчисліть кiлькiсть речовини натрiй хлориду (NaCL) масою 5,85 г.

M(NaCI)=58,5г/моль

n=5,85/58,5=0,1моль

3. Скільки молекул у 126 г нітратної кислоти (HNO3) ?

M(HNO3)=1+14+16*3=63г/моль

n(HNO3)=126/63=2моль

N=6,02*10²³*2=12,04*10²³моль⁻¹

4. Яка кількість речовини кисню об'ємом 5,6 л ?

n(O2)=5,6/22,4=0,25моль

5. Обчисліть відносну густину за повітрям азоту.

Mr(N2)=28

Mr()=29

D=28/29=0,97

6*. Згорів пропан (С3Нs) об'ємом 7 л. Який об'єм кисню витратився

С3H8+5O2=3CO2+4H2O

V(C3H8):V(O2)=1:5

V(O2)=7*5=35л

Пояснення:

Похожие вопросы