Предмет: История, автор: tismoyilova

Какие территории сохранили свою независимость во времена Тюрского каганата

Ответы

Автор ответа: leviytap0k
5

Ответ:

На протяжении своей истории Тюрский каганат поддерживал отношения с различными соседними государствами и племенами, и не всегда оказывал прямое влияние на них. Некоторые из этих территорий и групп также сохраняли свою независимость или автономию. Вот еще несколько примеров:

1. Горы Алтай: Некоторые племена и княжества в районе Алтайских гор, например, Кипчаки, Карлуки и Теленгиты, продолжали существовать как независимые образования.

2. Кокандское ханство: В бассейне реки Фергана существовало Кокандское ханство, которое сохраняло свою независимость во времена Тюрского каганата и даже в последующие века.

3. Кыргызские племена: Кыргызы и некоторые другие племена в горных районах Центральной Азии поддерживали свою независимость от Тюрского каганата.

Объяснение:

Если не сложно , можно лучший ответ?

Похожие вопросы
Предмет: Право, автор: Аноним
Задача 3.
Під час відкриття матеріалів кримінального провадження та ознайомлення із ними, дізнавач Фосяк надав підозрюваному Петросюку та його захиснику Ванесюку усі матеріали кримінального провадження. Кримінальне провадження не було прошите та аркуші не були пронумеровані. На зауваження адвоката слідчий повідомив, що за браком часу цього зробити не встиг та зробить це пізніше. Захисник не став підписувати протокол ознайомлення з матеріалами кримінального провадження. Підозрюваний з позицією захисника не погодився та протокол підписав. Захисник подав прокурору скаргу на дії дізнавача.
Чи допустив дізнавач порушення вимог чинного законодавства?
Задача 4.
Під час виконання вимог відкриття матеріалів кримінального провадження та ознайомлення із ними, підозрюваний Бурлака заявив, що він до вчинення інкримінованого йому злочину не причетний і має алібі, так його знайомі, які проживають у м. Дрогобич Львівської області, - подружжя Стецюків можуть підтвердити той факт, що на час інкримінованого йому злочину 12 вересня протягом усього дня він був у них в гостях, тому вчинити злочин не міг. Дізнавач своєю постановою відмовив у задоволенні клопотання заявленого підозрюваним на підставі того, що його вина у вчиненні злочину повністю доведена зібраними у даному провадженні доказами: показанням потерпілого, іншими доказами, а заявленим клопотання підозрюваний лише має намір затягнути хід досудового розслідування.
Оцініть дії дізнавача ? Який термін для розгляду заявлених клопотань передбачений законом? Опишіть яким чином, в які строки та суб’єкти оскарження дій дізнавача?