Предмет: Химия,
автор: pisarenkobogdan00
70баллов!!!!!
Виведіть формулу вуглеводню, якщо масова частка Гідрогену в ньому становить 14,3%, а відносна густина сполуки за повітрям 1,45.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Мr(СхHу)=D(воздух)=1.45*29=42г/моль
w(C)=10%0-14.3%=85.7%
x=42*0,857/12=3
у=(42-12*3)/1=6
Ответ: С3Н6 пропен
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: huhha
Предмет: Другие предметы,
автор: horeckoviktoria
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: rwcpdp4br6
Предмет: Русский язык,
автор: gussoevaalina08
Предмет: Геометрия,
автор: yanamaiklson