Предмет: Физика, автор: denissuniahovskii30

Тіло падає з висоти 180 м. Розділіть траєкторію руху на три ділянки, які тіло проходить за рівні відрізки часу.

Ответы

Автор ответа: vzidko
1
H=H0-gt^2/2. Так як Н кінечне рівне 0, тому усього тіло падало на протязі t=V2H0/g=V2*180/10=6 сек.

Потрібно знайти переміщення між 0 и 2 сек, 2 и 4 сек и 4 и 6 сек.
HO-Ht=gt^2/2.
HO-H2=10*2^2/2=20 м.
H2-H4=10*4^2/2-10*2^2/2=80-20=60 м.
H6-H4=180-60-20=100 м.

У відповідь отримуємо три ділянки: 20 м., 60 м. и 100 м.
Похожие вопросы