Предмет: Химия,
автор: natalli96
поможіть,будь ласка!!
У розчин,що містить 2,24 г двовалентного металу у вигляді сульфату, занурили цинкову пластинку. Після повного виділення металу маса пластинки збільшилась на 0,94. Визначте метал.
Ответы
Автор ответа:
0
M - метал
MSO4 + Zn = ZnSO4 + M
Нехай в реакцію вступило n моль M(металу) cолі MSO4 та n моль цинку. Тобто,
2,24 – 65n = 0,94
n = 0,02 моль

г/моль.
Отже, це Cd - Кадмій .
MSO4 + Zn = ZnSO4 + M
Нехай в реакцію вступило n моль M(металу) cолі MSO4 та n моль цинку. Тобто,
2,24 – 65n = 0,94
n = 0,02 моль
Отже, це Cd - Кадмій .
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: kovadidi
Предмет: Русский язык,
автор: symbatkobzanova
Предмет: Информатика,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: ash98