Предмет: Физика,
автор: glebzastavenko8
Чому дорівнює питома теплоємність цеглини масою 6кг якщо при її охолодженні на 50°С виділилося 270Кдж теплоти
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m=6кг
∆t=50°C
Q=270кДж=270000Дж
с-?
Q=cm∆t=>
c=Q/(m∆t)=270000/(6*50)=900Дж/кг°С
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: katyashnureva
Предмет: Українська література,
автор: zahar0809bilij
Предмет: География,
автор: brainoff0001
Предмет: Математика,
автор: madalievasohina
Предмет: Алгебра,
автор: YanaPolitik