Предмет: Физика,
автор: nazar65643223
Яка кількість теплоти потрібна для нагрівання алюмінію масою 5 кг від 35°С до 285°С?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь: 5 кг алюмінію від 35°C до 285°C потрібно 1 121 250 Дж теплоти.
Пояснення:
Специфічна теплоємність (C) алюмінію становить близько 0,897 Дж/(градус Цельсія * грам). Ми повинні перевести масу алюмінію в грами:
Маса алюмінію (m) = 5 кг = 5000 г
Тепер ми можемо використовувати формулу:
Q = m * C * ΔT
де:
Q - кількість теплоти,
m - маса алюмінію,
C - специфічна теплоємність,
ΔT - зміна температури.
ΔT = 285°C - 35°C = 250°C
Тепер ми можемо обчислити кількість теплоти:
Q = 5000 г * 0,897 Дж/(градус Цельсія * грам) * 250°C = 1121250 Дж
Отже, для нагрівання 5 кг алюмінію від 35°C до 285°C потрібно 1 121 250 Дж теплоти.
nazar65643223:
Дякую велике !!!
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
с=920Дж/кг°С
m=5кг
∆t=285-35=250°C
Q-?
Q=cm∆t=920*5*250=1150000Дж
Похожие вопросы
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: gulsevershokirova1
Предмет: Математика,
автор: xmonsterx1029
Предмет: Химия,
автор: angelakuzmina8
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: География,
автор: Karina6829