Предмет: Химия, автор: glazunovaveronika602

Ступінь дисоціації електроліту дорівнює 60%. Скільки молекул цієї речовини з кожних 10 розпадеться на йони?

З дано та розв’язком, будь ласка.

Ответы

Автор ответа: romchek23
3

Ответ:

6 молекул

Объяснение:

a = 60%

N(всего) = 10

N(распалось) = ?

N(распалось) = N(всего) * a = 10 * 0.6 = 6


glazunovaveronika602: Дякую!
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Inna4754