Предмет: Биология, автор: wosush

назвіть основні групи грибів та сформулюйте висновок про визначальні ознаки різноманітності грибів

Приложения:

Ответы

Автор ответа: dp64961082
0

Ответ:

Объяснение:

Основні групи грибів включають в себе:

Базидіоміцети (Basidiomycota): Ця група включає в себе багато видів грибів, включаючи гриби-пластинчасті (наприклад, порціні), гриби-трубчасті (наприклад, білі гриби), і гриби-грибові. Вони характеризуються наявністю базидій, на яких формуються базидіоспори.

Аскоміцети (Ascomycota): Ця група включає в себе гриби, які розвивають аскі (мішечки), де формуються аскоспори. Сюди входять, наприклад, дріжджі, гриби-мухомори та гриби-пліснява.

Зигоміцети (Zygomycota): Гриби цієї групи часто ростуть на вимогливих середовищах і мають характерну зиготу (зигоспору) під час статевого розмноження.

Гриби мікроскопічні (Deuteromycota або Fungi Imperfecti): Ця група включає гриби, для яких статевий стадіон розмноження невідомий. Сюди входять багато грибів, які викликають хвороби, а також деякі види грибів-паразитів.

Висновок: Різноманітність грибів визначається різноманітністю їхніх морфологічних, фізіологічних та репродуктивних ознак. Гриби можуть бути мікроскопічними і макроскопічними, паразитами та сапротрофами, і мати різноманітні форми споруляції. Ця різноманітність відображається в їхній систематиці та класифікації на основі структур і процесів розмноження, які відмінні від інших груп організмів.

Автор ответа: piratik8629
0

Ответ:

Основні групи:

Водні - розкладають органічні рештки, паразитують на Р. і Т., вступають в симбіоз з іншими організмами.

Сапротрофні - найважливіші редуценти органічної речовини та грунтоутворюючі на планеті.

Паразитичні - фітопатогенні - на рослинах, зоопатогенні - на тваринах і людині, мікрофільні…

Мутуалістичні - утворюють взаємовигідні відносини з іншими організмами.

Хижі - ловлять нематод ( зоопагус, артроботріс)

Висновок: гриби різняться за середовищем існування ( водне середовище, грунтове та наземне, паразитують у живих організмах), за способом живлення – сапротрофні, паразитичні, мутуалістичні та хижі; за способом розмноження й зміни генетичного матеріалу ( мітоспорові та мейоспорові)

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: trockyjdanil
Предмет: Українська мова, автор: latsik88
Предмет: История, автор: k57591221
Предмет: Алгебра, автор: karytkostella