Предмет: Биология, автор: Аноним

Які особливості будови комах зебезпечує їм пристосування до способу життя?Сделайте ВИСНОВКИ.Даю 45 баллов

Ответы

Автор ответа: torieyuuuuuuu
1

Відповідь:

Найголовнішими пристосуваннями, що забезпечили прогресивний розвиток комах, є наступні:

1. Здатність до польоту, дозволяє комахам швидко заселяти нові території, долати водні простори та інші перешкоди; велика рухливість, забезпечена розвиненою поперечно мускулатурою, членистими кінцівками.

2. Багатошарова хітинізована кутикула з зовнішнім шаром, що містить воскоподобние і жирові речовини, що захищає тіло від втрати вологи, механічних пошкоджень, впливу ультрафіолетових променів.

3. Різноманітність ротових апаратів, що дозволяє використовувати різний кормовий матеріал, що зменшує міжвидову конкуренцію і сприяє підтримці високої чисельності комах.

4. Малі розміри комах, забезпечують виживання і сприяють створенню необхідних умов для існування навіть у дуже незначних за розміром просторах (невеликі обростання на скелях, тріщини в корі дерев, грунту та ін).

5. Різноманітність способів розмноження

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: ivahnoartem16
Домашня робота Віктор Григорович разом із Тарасом вирiшили провести експерт- менм, до якого пропонуємо приєднатися й вам. 1. Спочатку Вiктор Григорович якнайміцніше закріпив шнурок на брелоці. Потім виміряв довжину 1, отриманого маятника (рис. 1), злегка відхилив брелок від положення рівноваги та відпустив. Маятник почав коливатися. Учитель запропонував Тарасові за допомогою секундоміра в мобільному телефоні (рис. 2) виміряти час т,, за який маятник здійснить 20 коливань (N1). Після цього Тарас обчислив період Т, і частоту V, коливань маятника. Скориставшись рис. 2, зробіть це й ви, але не забудьте спочатку визначити довжину маятника (рис. 1): 4₁ =— 12=41= t, N, T₂ Т N₁ t, - Потім Віктор Григорович збільшив амплітуду коливань маят- ника, а Тарас знову виміряв час (рис. 3), за який маятник здiй- снив 20 коливань, і визначив їх період і частоту. Скориставшись рис. 3, зробіть це й ви: 10 -20 -30 40 N1= 00.00.25.12 Puc. 2 ; V = N2= V = N, N₂ 00.00.25.12 t1 = Puc. 3 t2 = 00.00.17.80 Рис. 4 00.00.25.12 Puc. 5​