Предмет: Физика, автор: katya81545

Визначити швидкість руху спортсмена який за 4 хвилини 10 секунд пробігає 2 кілометри. (підказка - 2 км переведіть у м, 4 хв 10 с переведіть в секунди)

Ответы

Автор ответа: irena77728
1
2 км = 2000 м
4 хв 10 с = 4 х 60 с + 10 с = 250 с
Тоді швидкість руху спортсмена дорівнює:
v = s / t = 2000 м / 250 с = 8 м/с
Отже, швидкість руху спортсмена дорівнює 8 метрів за секунду.
Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: vikkirymarchuk
Предмет: Английский язык, автор: 52627373
Предмет: Математика, автор: slavaforever