Предмет: Математика,
автор: robloxvoisechatfree7
Доповни скорочений запис та розв'яжи задачу способом відношень
Купили банани й апельсини за однаковою ціною. За 5 кг бананів заплатили 50 грн. Скільки коштують 10 кг апельсинів
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
1)50 ÷ 5 = 10 грн коштує 1 кілограм
2)10×10= 100грн коштує 10 кг апельсинів
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: kaplunarina1
Предмет: Українська мова,
автор: vovkogonanastasia394
Предмет: Українська мова,
автор: gou4j
Предмет: Математика,
автор: fiodor2412
Предмет: География,
автор: Аноним