Предмет: Математика, автор: robloxvoisechatfree7

Доповни скорочений запис та розв'яжи задачу способом відношень

Купили банани й апельсини за однаковою ціною. За 5 кг бананів заплатили 50 грн. Скільки коштують 10 кг апельсинів

Ответы

Автор ответа: chornadiana198
0

Ответ:

1)50 ÷ 5 = 10 грн коштує 1 кілограм

2)10×10= 100грн коштує 10 кг апельсинів

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: kaplunarina1
Предмет: Математика, автор: fiodor2412