Предмет: Информатика, автор: sergeizamyla

Запишіть по три приклади переваг і недоліків використотання онлайн редакторів для створкння електроних документів пжпжжппж срочно

Приложения:

Ответы

Автор ответа: anosiss
1

Переваги:

1. Зручність використання

2. Колаборація: онлайн редактори дають можливість спільно працювати над документом з іншими людьми, оскільки даний тип редактора надає можливість одночасного редагування документу кількома користувачами.

3. Автоматичне збереження: багато онлайн редакторів автоматично зберігають внесені зміни в документ, що запобігає втраті даних.

Недоліки:

1. Залежність від Інтернету: для роботи з онлайн редакторами потрібне постійне підключення до Інтернету. Без Інтернету використання редактора стає неможливим.

2. Обмежена функціональність: порівняно з програмними редакторами, онлайн редактори можуть мати обмежений функціонал. Деякі функції, які доступні у програмному редакторі, можуть бути недоступні в онлайн версії.

3. Приватність та безпека: при роботі з онлайн редакторами потрібно звертати увагу на приватність та захист даних. Деякі редактори можуть мати обмежену політику конфіденційності та можуть зберігати ваші дані на своїх серверах.

Це лише кілька прикладів переваг і недоліків онлайн редакторів для створення електронних документів. Вибір найкращого редактора залежить від ваших індивідуальних потреб та вимог.

Похожие вопросы
Предмет: Українська література, автор: Аноним
1. Уважно прочитати текст "Острів, що пливе у вічність".
2. Складіть складний план до тексту.
3. Напишіть його переказ.

Острів, що пливе у вічність


Нинішній освічений і всезнаючий мандрівник добре знає цей острів. Будучи найбільшим і наймальовничішим на Дніпрі, він перетворився останнім часом на осередок туризму. Кожен, хто подорожує Дніпром, ступає на цю предковічну землю. І взагалі всі, хто приїздить до запорізького краю, прагнуть неодмінно відвідати легендарну Хортицю.
Хортиця — сестриця Дніпра. Скільки несе свої води Дніпро, стільки й височить посеред його розлогого плину усіяний могутніми дубами кам'яний острів, що, немов гігантський старезний вітрильник, тихо пливе у вічність. Хортиця в сльотаву днину — сувора і хмурна, за сонячної погоди — велична і чарівна.
Острів — справжнє буйство ландшафту. Утворюючи його, природа довго не
роздумувала — нагромадила купу гранітних скель, залила низинні місця водою, кинула віхті зелені — і вийшло диво. Мальовнича краса острова збереглася і до наших днів.
Хортиця — свідок подій сивої давнини. На крутих берегах острова зупинялися воїни київських князів Олега, Ігоря, Святослава, Володимира. Пізніше тут була Запорозька Січ, майоріли козацькі корогви. Під одним із дубів козаки писали лист турецькому султанові.
До наших днів дійшли козацькі назви окремих скель. «Найстійкіша» Чорна скеля. Навіть за найясніших днів не освітлюється сонцем. За переказом, саме на Чорній скелі 972 року загинув у нерівному бою князь Святослав.
Страшить відвідувачів Зміїна печера, що являє собою природне урвище глибиною до чотирьох і шириною до одного метра. Переказують, що тут запорозькі козаки ховали військову казну.
Довкруг Хортиці чимало напівзатоплених скель-острівців. Одна із скель називається Запорозька миска. Це справді дивовижне творіння природи — виїмка діаметром півтора і глибиною близько метра, схожа на посудину. З покоління в покоління дніпровські лоцмани передавали легенду про те, що в спекотні дні козаки варили галушки величиною з кулак.
Неподалік від острова, на околиці села Верхня Хортиця росте славетний сімсотрічний дуб. Розповідають, що під дубом стояв із своїм військом Богдан Хмельницький, коли 1648 року йшов на Жовті води.
Нині унікальна пам'ятка природи під охороною закону.