Предмет: Физика,
автор: Sofia3145
Розрахуйте кількість теплоти необхідно для нагрівання алюмінієвої ложки масою 30 грамів від 20 до 30 °C. ДАЮ 40 БАЛІВ
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
с=920Дж/кг°С
∆t=30-20=10°C
m=30г=0,03кг
Q-?
Q=cm∆t=920*0,03*10=276Дж
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: harcenkor82
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: abizoooobaizhigito
Предмет: Математика,
автор: girllpotato2