Предмет: Геометрия, автор: qwfivf

Основа прямої призми - ромб з діагоналями 10 см і 24 см. Мен- ша діагональ призми дорівнює 26 см. Обчисліть площу бічної поверхні призми.​

Ответы

Автор ответа: zmeura1204
4

Ответ:

Площа бічної поверхні призми дорівнює 1248см²

Объяснение:

∆BB1D- прямокутний трикутник.

За теоремою Піфагора:

В1В=√(В1D²-BD²)=√(26²-10²)=

=√((26-10)(26+10))=√(16*36)=

=4*6=24см

ВО=ОD, властивості ромба.

ВО=ВD/2=10/2=5см

АО=ОС, властивості ромба.

АО=24/2=12см.

∆АОВ- прямокутний трикутник.

Теорема Піфагора:

АВ=√(АО²+ВО²)=√(12²+5²)=13см

Ро=4*АВ=4*13=52см.

Sб=Ро*ВВ1=52*24=1248см²

Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: annaparybets26
Відокремленою обставиною ускладнене речення
*
1 бал
А.Ось так роздумуючи, він раптом пригадав слова свого приятеля про те що добре було б завжди мати напохваті мішок для сміття.
Б.Тоді Василюк просто загорівся ідеєю про одноразові торбинки, запропонував виготовляти їх з поліетилену, а за кілька місяців без цих побутових реалій не уявляли свого життя вже десятки тисяч людей.
В. Це здається неймовірним, але мішками для сміття люди почали користуватися лише 1950 року.
Г.Спочатку наш земляк розмірковував над приладом, що працював би за принципом пилотяга й засмоктував би непотріб до машини.
Д.Мерія канадського міста Вінніпега звернулася до Гаррі Василюка, інженера українського походження, з проханням вирішити проблему випадання сміття під час завантаження контейнерів.




Простим є речення
*
1 бал
А.Але згадаймо, що в дитинстві творчими були всі, однак з плином часу й зміною обставин розчарувалися у своїх здібностях.
Б. А от сучасні вчені стверджують, що не варто зневірюватись: у кожного з нас є вартісні ідеї, а креативність подібна до м’язів: що частіше її застосовуєш, то краще розвиваєш.
В.Інноваційність і творчість – виразні рушії успіху в діловому світі та чи не найцінніші якості лідерів сьогодення.
Г.Тож до науковців варто дослухатися: може, і не кожен із нас митець, але, якщо є бажання, усі однозначно здатні бути по-справжньому творчими юристами, лікарями, маркетологами чи керівниками.
Д.Більшість із нас схильна наділяти цими рисами тих, кого традиційно вважають творчими людьми, а саме фахових художників, скульпторів, дизайнерів тощо.



Однорідні члени є в усіх реченнях, ОКРІМ позначеного
*
1 бал
А.Але згадаймо, що в дитинстві творчими були всі, однак з плином часу й зміною обставин розчарувалися у своїх здібностях.

ДУЖЕ ТРЕБА
Предмет: Химия, автор: burmahan81