Предмет: Физика, автор: skrypnika

1)Яка швидкість руху є більшою :10м/с або 10 км/год?
2)Яка швидкість руху є меншою : 72 км/год або 24 м/с?
3)Надзвуковий літак летить зі швидкістю 1500 км/год. Чи наздожине його куля, яка летить за швидкістю 500 м/с?
СРОЧНООО ПОЖАЛУЙСТА ​

Ответы

Автор ответа: kilerkill922
1

1)10 м \ с = 36 км \ ч

10 м \ с > 10 км \ ч

2)72 км/год це 20 м/с, а значить що 24 м/с є більше

3)Скорость самолета  v₁ = 1500 км/ч

Скорость пули  v₂ = 500 м/с = 500 * 3,6 (км/ч) = 1800 (км/ч)

Так как v₂ > v₁, то пуля догонит самолет.

Похожие вопросы