Предмет: Физика,
автор: Markmio
Терміново!Яка кількість теплоти необхідна, щоб розплавити 500 г льоду, взятого при температурі -10°С, а потім воду нагріти до 20°С?(будь ласка повне рішення)
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
загальна кількість тепла, необхідна, щоб розплавити 500 г льоду, взятого при температурі -10°C, а потім нагріти воду до 20°C, становить 219.025 кількісних одиниць енергії (кДж).
Объяснение:
Автор ответа:
0
Відповідь:
Пояснення:Q= Q1+Q3+Q3
Q1=c1*m* t1= 2100Дж/кг*°С *0,5 кг *10°С= 10500Дж
Q2= λm=330000Дж/кг * 0,5 кг =165000Дж
Q3= c2*m*t2=4200Дж/кг*°С* 0,5кг*20°С= 42000Дж
Q= 10500Дж+165000Дж+42000Дж= 217500Дж
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: mishabida2000
Предмет: Химия,
автор: karincka280
Предмет: Математика,
автор: ajkorik89
Предмет: Математика,
автор: artempulya08
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним