Предмет: Физика, автор: zencio

. У шматку кварцу вагою 1,02 Н і густиною 7,98 г/см3 є невеличкий самородок золота. Визначте вагу золота, що міститься у в кварцу, якщо густина кварцу 2,65 г/см3, а золота - 19,36 г/см3. розпишіть усе

Ответы

Автор ответа: ftnwww
0

Ответ:
Дано:
m(SiO2)=1,02H
p(SiO2)=7,98 г/см³

p(Au)=19,36г/см³

Решение:
V(SiO2)=m(SiO2)/p(SiO2)

1,02 Н = 102 г
102 / 7,98  = 12,83 см³
m(Au)=V(SiO2)*p(Au)=2,83* 19,36  = 248,17 г
Ответ: m(Au)=248,17 г

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: marinet0ffar