Предмет: Литература, автор: 0972341020z

!!!100 Балів!!!

Твір на тему: ,,Війна -злочин проти людства?" (за творчістю Турянського)​

Ответы

Автор ответа: polishuksofia3
2
Війна - злочин проти людства?

Війна завжди залишає за собою руйнування і горе. Вона є великим випробуванням для людства, і чи можна її назвати злочином проти нього? Це питання завжди викликало бурхливі обговорення.

Великий український поет Василь Турянський в своїй творчості висловлював глибоке занепокоєння стосовно війни. Він називав її "злочином проти людства" через те, що вона призводить до непоправного знищення життя і майна, порушення основних прав і свобод людини.

Війна несе страждання, голод, нищить культуру і знижує рівень життя. Вона відбирає життя невинних цивільних, в тому числі дітей, які не мають відношення до конфлікту. Це свідчить про те, що війна справді може бути розглянута як злочин проти людства.

Закликаючи до миру та врегулювання конфліктів мирними засобами, ми можемо спробувати запобігти цьому злочину проти людства та зберегти цінне життя та гідність кожної людини.

0972341020z: Дякую!
Автор ответа: zorik17
0

Ответ:

Війна - злочин проти людства?

Війна - це безумство, яке наносить величезний удар не тільки життю і майну окремих людей, але й всьому людству в цілому. І саме тому вона, без жодних сумнівів, може бути визнана злочином проти людства.

У своїх творах Турянський часто звертався до війни як до жахливої та болючої події. Він детально описував страждання, нищення та знищення, які воно приносить з собою. Він чітко висловлював свою думку, що війна є злочином проти людства, оскільки вона порушує основні права та свободи кожної людини.

На мою думку, війна є неприпустимим злочином, оскільки вона приносить страждання, смерть і руйнування. Вона перешкоджає розвитку людства і порушує основні принципи гуманізму. Людство повинно працювати над пошуком мирних шляхів вирішення конфліктів, замість того, щоб звертатися до насильства.

Тільки в мирі люди можуть зростати і розвиватися, будувати майбутнє і забезпечувати щастя для себе та наступних поколінь. Тому, війна справді може бути визнана злочином проти людства, і ми повинні прагнути до створення миру і злагоди.

Таким чином, в творчості Турянського та в загальному розумінні людини війна вважається злочином проти людства. Ми повинні пам'ятати про це та працювати над тим, щоб забезпечити світ і мир для майбутніх поколінь.

Объяснение:

надеюсь что помог

Похожие вопросы
Предмет: География, автор: stasyy1
ОЧЕНЬ СРОЧНО, ПРОШУ ПОМОГИТЕ!! ДАЮ 100 БАЛЛОВ!!!





8. Знайдіть вірні твердження :
а) В археї земна кора була тонкою і досить пластичною і зазнавала різних рухів: горизонтальних, вертикальних, плавних і
розривних. У цей час утворилась Східноєвропейська платформа. На початку ери не було атмосфери і гідросфери; б) Український щит, який займає найбільш глибоководну частину Чорного моря, є залишком давнього прогину — моря Тетіс. Земна кора під нею здебільшого океанічного типу (тобто не має гранітного шару);
в) Між Українським щитом і Воронезьким масивом простягається довга, вузька й глибока Дніпровсько-Донецька западина. Це одна з найглибших западин у межах всієї Східноєвропейської платформи. Западина заповнена осадовими породами, максимальна потужність яких — 20 км.



9. Знайдіть вірні твердження :
а) На платформі підноситься Український щит. Це одна з найдавніших ділянок земної кори в Європі. Кристалічний фундамент перекритий тут незначною (кілька десятків метрів) товщею осадових відкладів, у багатьох місцях докембрійські породи виходять на земну поверхню. Щит смугою завширшки 250 км простягається майже на 1 000 уздовж правого берега Дніпра і виходить до Азовського моря;
б) На крайньому сході нашої країни Дніпровсько-Донецька западина переходить в Карпатську складчасту споруду, яка утворилася на місці прогину земної кори. Там численні шари порід
(пісковики, вапняки, гіпси, кам'яне вугілля та ін.) в епоху герцинської складчастості були зім'яті в складки; в) Водно-льодовикові відклади (піски, супіски, суглинки, глини, галечник) утворювалися внаслідок діяльності талих вод льодовиків. Льодовикові і водно-льодовикові відклади поширені на Поліссі і
вздовж долини Дніпра (приблизно до м. Дніпропетровська), куди сягав один з велетенських виступів дніпровського зледеніння.
Предмет: История, автор: darinachucheva