Предмет: Физика, автор: annapadahovskaa

СРОЧНО !!!!!!! Якою є питома теплоємність речовини, якщо для нагрівання 5 кг цієї речовини на 25 °С потрібна кількість теплоти 50 МДж?​

Ответы

Автор ответа: zexxtteelll
0
Питома теплоємність (C) речовини визначається як відношення кількості теплоти (Q), необхідної для зміни температури (ΔT), до маси речовини (m). Можна використовувати наступну формулу:

C = Q / (m * ΔT)

де:
C - питома теплоємність
Q - кількість теплоти (в джоулях)
m - маса речовини (в кілограмах)
ΔT - зміна температури (в градусах Цельсія)

У вашому випадку:
Q = 50 МДж = 50,000,000 джоулів
m = 5 кг
ΔT = 25 °C

Підставимо ці значення в формулу:

C = 50,000,000 дж / (5 кг * 25 °C) = 400,000 дж/(кг*°C)

Отже, питома теплоємність цієї речовини дорівнює 400,000 дж/(кг*°C).

annapadahovskaa: спасибо большое
Похожие вопросы