Предмет: Физика, автор: anastasiavlasuk

В однорідному магнітному полі індукцією 0,1 Тл знаходиться провідник довжиною 30 см, розташований під кутом 30° до ліній магнітного поля.
Знайдіть значення сили Ампера, що діє на провідник,
якщо по ньому тече струм 2 А.

Ответы

Автор ответа: 1Manka1
0

Ответ:

Объяснение:

Дано:

В=0,1Тл

L=30см=0,3м

а=30°

I=2A

F-?

F=BILsina=0,1*2*0,3*1/2=0,03H

Похожие вопросы