Предмет: Химия,
автор: sonyawx59
При повному згораннi металу масою 10г було добуто оксид складу
R2O3 масою 18,9г. Визначити метал
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Згідно із законом збереження маси речовин, знаходимо масу кисню, що вступив у реакцію
18,9 - 10 = 8,9 г
Складаємо РХР:
10г 8,9г
4 Ме + 3О₂ = 2 Ме₂О₃
n= 4 моль n= 3 моль
M = х г/моль M = 32 г/моль
m = 4х г m = 96 г
4х * 8,9 = 10 * 96
35,6х = 960
х = 960 : 35,6
х = 27
Цей метал - Алюміній , його відносна атомна маса складає 27
sonyawx59:
Дякую
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: uktamovashaxrizoda3
Предмет: Геометрия,
автор: nazap000p
Предмет: Английский язык,
автор: KIRMYiyournightmares
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: baktygalidaria10
Предмет: Алгебра,
автор: goblin2007