Предмет: Химия,
автор: ZERTYmoo
Вирахувати об'єм, який займає при нормальних умовах:
а) 11г - СО
б) 8г-0
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
а)
n(CO) = m(CO) / Mr(CO) = 11 / 28 = 0.39 моль
V(CO) = n(CO) * Vm = 0.39 * 22.4 = 8,736л
б)
n(O2) = 8 / 16 = 0.5 моль
V(O2) = 0.5 * 22.4 = 11.2л
ZERTYmoo:
спс. можеш еще один вопрос в провиле
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
а)
Знайдемо кількість речовини чадного газу:
M(CO) = 12 + 16 = 28 г/моль
n(CO) = m(CO) / M(CO) = 11 / 28 = 0,39 моль
Обчислимо об*єм:
V(CO) = n(CO) * Vm = 0,39 * 22,4 = 8,736 л
б)
Знайдемо кількість речовини кисню:
M(O2) = 16 * 2 = 32 г/моль
n(O2) = m(O2) / M(O2) = 8/16 = 0,5 моль
Обчислимо об*єм:
V(O2) = n(O2) * Vm = 0,5 * 22,4 = 11,2 л
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: kolliaosypenkoko
Предмет: Математика,
автор: miroznicencodenis
Предмет: Литература,
автор: nastakules11
Предмет: Алгебра,
автор: werdamc