Предмет: География,
автор: anna02282
визначити яка буде відстань на
місцевості, якщо на карті
масштабом в 1 см 250м, вона
складає 3 см?
О 253 м
О 750 м
о 1250 м
БУДЬ ЛАСКА ДОПОМОЖІТЬ
Приложения:
Ответы
Автор ответа:
0
Для визначення відстані на місцевості за картою, потрібно помножити довжину відстані на карті (в сантиметрах) на відповідний масштаб. У цьому випадку:
Довжина на карті = 3 см (за масштабом 1 см = 250 м)
Отже, відстань на місцевості дорівнює:
\[3 \, \text{см} \times 250 \, \text{м/см} = 750 \, \text{м}.\]
Відповідь: **750 метрів.**
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: idrisovaelmina
Предмет: Математика,
автор: lizakocubej971
Предмет: Математика,
автор: mickora
Предмет: Математика,
автор: 05almas05