Предмет: Физика, автор: solodkovkosty

Для ванни необхідно приготувати воду з температурою 40°С. З гарячого крана змішувача йде вода, яка має температуру 80°С, а з холодного 10°С. Скільки потрібно взяти холодної води, щоб приготувати ванну, якщо для цього буде потрібно 120 кг гарячої води? З розвязанням

Ответы

Автор ответа: kabenokpolina
0

Ответ:

124,7 кг

Объяснение:

Дано:

0=36*C

t1=80*C

t2=8*C

m2=196 кг

m1-?

Q1=m2c(0-t2)-забрала тепло

Q2=m1c(t1-0)-віддала тепло

m2c(0-t2)=m1c(t1-0) - дальше раскрываем скобки и т.д.

в итоге выходит такая формула

 m20-m2t2

m1=      t1-0        

m1= 124,7 кг

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Аноним