Предмет: Физика, автор: 2qwer2tyuiop2

Катер перетинає річку шириною 120м тримаючи курс перпендикулярно до течії. Визначити відстань на яку знесе течія катер під час переправи якщо швидкість катера відносно води 2,4м/с а швидкість течії 0,7 м/с? Яка швидкість катера відносно берегів?

Ответы

Автор ответа: idleptimp
1

Відповідь:

Пояснення:

Дано:

s=120m

v2=2.4 m/c

vt=0.7 m/c

L-?

v-?

v=\sqrt{v2^{2}+vt^{2}  } =\sqrt{2.4^{2}+0.7^{2}  } =2.5 \frac{m}{c} \\v2=\frac{S}{t} \\t=\frac{S}{v2}=\frac{120}{2.4} =50c\\L=vt*t=0.7*50=35m

Приложения:

2qwer2tyuiop2: От души душевно в душу
Похожие вопросы