Предмет: Физика,
автор: tkachenkosofia19
5(2 бали) Скільки теплоти потрібно для нагрівання залізної заклепки масою 110г вiд 20 до 920 ?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Дано:
с=460Дж/кг°С
m=110г=0,11кг
∆t=920-20=900°C
Q-?
Q=cm∆t=460*0,11*900=45540Дж
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: MASHA27192
Предмет: Математика,
автор: sel20092016
Предмет: Українська мова,
автор: vasilinag700
Предмет: Литература,
автор: polinamos2805mailrun
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: aruzhantursyngalieva