Предмет: Физика,
автор: TheBestBike
Визначте кількість теплоти, необхідну для нагрівання алюмінієвого тіла масою 20 кг від 30 °С до 60 °С. Питома теплоємність алюмінію 920. Помогите решить пж СРОЧНО!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
552 kДж
Объяснение:
m=20 кг
ΔT=T₂-T₁=60-30=30 °С
c=920 Дж/(кг*°С)
Q ? Q=m*c*ΔT=20*920*30=552 kДж
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: aminagul159000
Предмет: Информатика,
автор: td34345
Предмет: Биология,
автор: adelina20100
Предмет: Математика,
автор: loliooplik
Предмет: Литература,
автор: Аноним