Предмет: Физика,
автор: yobrazhiy
Яку кількість теплоти потрібно забрати щоб нагріти 2кг міді від температури 100*С до 80*С
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m=2кг
∆t=100-80=20°C
c=400Дж/кг°С
Q-?
Q=cm∆t=400*2*20=16000Дж
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: MiuuMauu
Предмет: География,
автор: Abdullohzufar05
Предмет: Математика,
автор: dlwmjckekc
Предмет: Алгебра,
автор: ffcjknysqfyjybv
Предмет: Математика,
автор: bissalievaaziza2009