Предмет: Физика,
автор: teha2ar8
Коли до пружини підвісили тягарець масою 300 г, довжина пружини
збільшилась від 10 до 15 см. Визначити жорсткість пружини, вважаючи
g = 10 м/c2.
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
Пояснення:
Дано:
m=0.3кг
l1=0.1m
l2=0.15m
g=10 m/c²
k-?
F1=F2
F1=kx
F2=mg
kx=mg
Автор ответа:
0
Довжина пружини після підвішування тягарця:
l₂ = 15 см = 0.15 м
Довжина пружини до підвішування тягарця:
l₁ = 10 см = 0.1 м
Зміна довжини пружини:
Δl = l₂ - l₁ = 0.05 м
Маса тягарця:
m = 300 г = 0.3 кг
Прискорення вільного падіння:
g = 10 м/c²
Жорсткість пружини можна знайти за формулою:
k = (mg) / Δl
Підставляємо вирази для m, g і Δl:
k = ((0.3 кг) * (10 м/с²)) / 0.05 м ≈ 60 Н/м
Отже, жорсткість пружини дорівнює 60 Н/м.
l₂ = 15 см = 0.15 м
Довжина пружини до підвішування тягарця:
l₁ = 10 см = 0.1 м
Зміна довжини пружини:
Δl = l₂ - l₁ = 0.05 м
Маса тягарця:
m = 300 г = 0.3 кг
Прискорення вільного падіння:
g = 10 м/c²
Жорсткість пружини можна знайти за формулою:
k = (mg) / Δl
Підставляємо вирази для m, g і Δl:
k = ((0.3 кг) * (10 м/с²)) / 0.05 м ≈ 60 Н/м
Отже, жорсткість пружини дорівнює 60 Н/м.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: pirkovichtonja
Предмет: Українська література,
автор: armolukvika30
Предмет: Литература,
автор: viktoriabajda42
Предмет: География,
автор: polinazajceva393
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним