Предмет: Физика, автор: gusarnastya3

обчислити кількість теплоти Q, необхідну для нагрівання 100 г води від 17 градусів цельсія до 32 градусів цельсія​

Ответы

Автор ответа: Аноним
1
Для обчислення кількості теплоти Q, необхідно скористатися формулою:

Q = m * c * ΔT

де:
- m - маса води (100 г)
- c - теплоємність води (4.18 Дж/(г*град))
- ΔT - зміна температури (32 - 17 = 15 градусів Цельсія)

Підставляємо відомі значення і отримуємо:

Q = 100 г * 4.18 Дж/(г*град) * 15 градусів Цельсія ≈ 6270 Дж

Отже, для нагрівання 100 г води від 17 градусів цельсія до 32 градусів Цельсія необхідно витратити приблизно 6270 Дж теплоти.
Похожие вопросы