Предмет: Химия,
автор: s2jzzsks7y
Гептан кількість речовини 0,3 моль повністю згорів обчисліть обєм кисню що витратився
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
73,92
Объяснение:
C7H16 + 11 O2 = 7 CO2 + 8 H2O
n(C7H16) / n(O2) = 1 / 11 (из коэффициентов)
n(O2) = n(C7H16) * 11 = 3,3 моль
V(O2) = n(O2) * Vm = 3.3 * 22.4 = 73,92л
Похожие вопросы