Предмет: Химия,
автор: katyacolnze555
Обчисліть сумарну кількість йонів у 4,9г сульфатної кислоти.
додопоможуть будь-ласка дам 30 балів
Ответы
Автор ответа:
1
Сульфатна кислота має формулу H2SO4. Її молярна маса дорівнює:
1 x 2 + 32 + 16 x 4 = 98 г/моль
Таким чином, у 4,9 г сульфатної кислоти мається:
4,9 г / 98 г/моль = 0,05 моль сульфатної кислоти
Оскільки молекула сульфатної кислоти містить 2 іони H+ та 1 йон SO42-, то загальна кількість йонів у 0,05 моль сульфатної кислоти дорівнює:
0,05 моль x (2 H+ іонів/мол + 1 SO42- йон/моль) = 0,15 моль йонів
Отже, сумарна кількість йонів у 4,9 г сульфатної кислоти дорівнює 0,15 моль.
1 x 2 + 32 + 16 x 4 = 98 г/моль
Таким чином, у 4,9 г сульфатної кислоти мається:
4,9 г / 98 г/моль = 0,05 моль сульфатної кислоти
Оскільки молекула сульфатної кислоти містить 2 іони H+ та 1 йон SO42-, то загальна кількість йонів у 0,05 моль сульфатної кислоти дорівнює:
0,05 моль x (2 H+ іонів/мол + 1 SO42- йон/моль) = 0,15 моль йонів
Отже, сумарна кількість йонів у 4,9 г сульфатної кислоти дорівнює 0,15 моль.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: lazarcukivan5
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Другие предметы,
автор: g80327373
Предмет: Математика,
автор: gdjfdhgfjk
Предмет: Биология,
автор: almasovdidarrr