Предмет: Физика,
автор: polinareva79
4. (4 бали) Спортсмен пробіг дистанцію 1 км, причому перші 230 м - зі швидкістю - 11,5 м/с, наступні 470 м - зі швидкістю 10 м/с, а останні 300 м - зі швидкістю 12 м/с. З якою середньою швидкістю спортсмен пробіг всю дистанцію? Будь ласка
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
10,9 м/c
Объяснение:
S=1 км=1000 м
S₁=230 м
υ₁=11,5 м/c
S₂=470 м
υ₂=10 м/c
S₃=300 м
υ₃=12
υcр ? υcр=(S₁+S₂+S₃)/(S₁/υ₁+S₂/υ₂+S₃/υ₃)=
1000/(230/11,5+470/10+300/12)=10,9 м/c
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: polina13450
Предмет: Литература,
автор: pivenartem1805
Предмет: Математика,
автор: ogorodniktank
Предмет: Английский язык,
автор: masshha02
Предмет: Русский язык,
автор: amiroshnichenkov