Предмет: Физика,
автор: korchaginavioletta00
Ж.Д. вагон за 2 минуты под действием силы в 200к Ньютонов изменил свою скорость от 10 до 5 метров за секунду. Определите массу вагона
Помогите решить пожалуйста
Ответы
Автор ответа:
1
F = ma, де F - сила, m - маса, а - прискорення.
Спочатку обчислимо зміну швидкості вагона:
Δv = v кінцева - v початкова = 5 м/с - 10 м/с = -5 м/с
Далі визначимо прискорення:
a = Δv / t = (-5 м/с) / (2 хвилини) = (-5 м/с) / (120 с) ≈ -0.0417 м/с²
Тепер, маючи значення сили (F = 200 кН) і прискорення (a = -0.0417 м/с²), ми можемо обчислити масу вагона:
F = ma
200,000 Н = m * (-0.0417 м/с²)
m = 200,000 Н / (-0.0417 м/с²) ≈ -4,796,748 кг
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: trofimovamilena564
Предмет: Психология,
автор: KopibaraDK
Предмет: Химия,
автор: fuydoyeyiyedy
Предмет: Физика,
автор: ALLAMATVEEVA
Предмет: Математика,
автор: itachi9861