Предмет: Физика,
автор: sasha231387
На прямолінійний провідник довжиною 10 см із струмом 15 А в магнітному полі, силові лінії якого перпендикулярні провіднику , діє сила Ампера 0,06 Н. Визначте магнітну індукцію В. відповідь запишіть у міліТеслах. Написати Дано, Знайти, Розвʼязання. СРОЧНООООООООО
Ответы
Автор ответа:
1
Объяснение:
Дано: довжина провідника (l) = 10 см = 0.1 м, струм (I) = 15 А, сила Ампера (F) = 0.06 Н
Знайти: магнітну індукцію (B)
Розв'язання:
За формулою сили Ампера: F = B * I * l
Підставляємо відомі значення:
0.06 Н = B * 15 А * 0.1 м
Розраховуємо магнітну індукцію:
B = 0.06 Н / (15 А * 0.1 м) = 0.04 Тл
Відповідь: магнітна індукція В = 0.04 Тл (міліТеслах)
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
L=10см=0,1м
I=15A
F=0,06H
B-?
F=BIL=>
B=F/(IL)=0,06/(15*0,1)=0,04Тл=40мТл
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: kyleshova027
Предмет: Английский язык,
автор: dimalonso
Предмет: Обществознание,
автор: angelangelina777888
Предмет: Химия,
автор: kirahlopotina
Предмет: Геометрия,
автор: escapee991