Предмет: Физика, автор: drtyhrtm7n54

Світна точка рухається перпендикулярно до площини дзеркала зі швидкістю 0,2 м/с відносно землі. Дзеркало рухається назустріч світній точці зі швидкістю 0,1 м/с відносно землі. Укажи, з якою швидкістю точка наближається до дзеркала. Відповідь подай у см/с у вигляді цілого числа без одиниць вимірювання

Приложения:

Ответы

Автор ответа: Cohendd
1

Ответ: 30.

Дано: V1=0,2 м/с; V2=0,1 м/с. V - ?

Скорость сближения V=V1+V2=0,2+0,1=0,3 м/с=30 см/с.


Cohendd: Здесь говорится про саму точку. Может быть вопрос про её изображение. Будьте внимательнее.
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: gledenkovadiana8